Axiálny domový ventilátor Vents 100LDCTL
*Obrázok má len informatívny charakter.
Dostupnosť: NA OBJEDNÁVKU (3-7 dní)
EAN: 4824032048788
Kód systému: 12133
Výrobca:
Vents
Adresa : 1, M. Kotsiubynsky Street 01030 Kiev Ukrajina // E-mail : service@vents.com.ua
Skladová dostupnosť na predajni:
Kavečianska cesta 4 NA OBJEDNÁVKU
Kavečianska cesta 8/A NA OBJEDNÁVKU
Južná trieda 74 NA OBJEDNÁVKU
Popis produktu:
Axiálny domový ventilátor; priemer: ø100 mm; pochrómovaný kryt, časový spínač, guličkové ložisko
Napájanie: 230V
Prúd: 0,085A
Otáčky: 2300 / min
Výkon: 14W
Hlučnosť: 33 dBA, 3 m
Prietok vzduchu: 88 m3/h
Krytie: IP34
Priemer: ø100 mm